اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور

اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور 09101842930

اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور

اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور ساخت آلمان است . اصول کارکرد این دستگاه بر اساس ارسال سیگنال های الکترو مغناطیسی و بازخورد آن به سیستم این دستگاه می باشد .روور سی 4 نیو ادیشن از تولیدات سری اف اس فیوچر کمپانی او کی ام آلمان است . این دستگاه اسکنر تلفیقی از دو مدل از دستگاه های ساخت این شرکت است .اسکنر روور یو سی و فایندر Cave این گنج یاب قادر به کشف انواع فلزات در اعماق و فضاهای خالی درون لایه های مختلف خاک است .این اسکنر قادر به نفوذ تا عمق شانزده متر در اعماق خاک برای کشف حفره ها و عمق 12 متر برای کاوش فلزات است .

 

این اسکنر از استقبال خوبی در میان کاربران بین المللی و همچنین کشور ما برخوردار است .و از سری دستگاه های بسیار معتبر شرکت او کی ام آلمان می باشد . اصول کارکرد این دستگاه بر اساس ارسال سیگنالهای الکترومغناطیسی و بازخورد آن به سیستم این دستگاه می باشد .

اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
09101842930

گنجیاب تصویری اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور

از امکانات این اسکنر علاوه بر کشف فلزات گرانبها ، قابلیت کشف لایه های متفاوت در اعماق مختلف زمین است .بدین ترتیب لایه های متفاوت مانند حفره ها و غارها ، فضاهای توخالی و گسل های زیر زمین با این دستگاه قابل کاوش است و اطلاعات علمی خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد .همچنین برای کشف عوارض و ناهمواریهای زمین کاربرد دارد . و جستجوگران با توجه به نوع کاوش خود قادر به کشف مناطق مختلف از قبیل ، گورهای قدیمی ، گنجینه های مدفون ، بافت سنگی ، خط لوله ، کابل های برق و مخزن های زیرزمین در لایه های متفاوت خاک خواهند شد .

Rover c4

با کمک این دستگاه و دقت عمل آن کاربران بدون حفاری در اعماق مختلف ، فلزات باارزش و گنجینه ها را در لایه های مختلف شناسایی می کند و پس از تفسیر نتایج و اطمینان از کشف اقدام به حفاری می نمایند .به همین علت در میزان زمان جستجوگران صرفه جویی می شود و مناطقی که امکان کشف دارند از مناطق دیگر تفکیک می شود . به دلیل کاربری آسان این اسکنر این دستگاه از استقبال خوبی در بین کاوشگران برخوردار است و به سرعت کار با این دستگاه را فرا می گیرند .

مشخصات اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور

 • دارای انواع زبان های بین المللی
 • مجهز به کیف سبک و مخصوص برای حمل سنسور Super
 • دارای جعبه بسیار محکم و ضد نفوذ آب برای حمل دستگاه
 • همراه با یک دستگاه رایانه (لبتاپ) جهت بررسی و تفسیر دیتا
 • مجهز به لامپ بکلایت منو برای کار در شب و دید بهتر پنل دستگاه
 • دقت عمل بالا برای استفاده در معادن فلزی و خاکهای معدنی با غنای زیاد
 • قابلیت استفاده آسان و ارگونومیک به دلیل طراحی متناسب با فیزیک انسان
 • دارای لامپ ال ای دی برای تامین روشنایی در محیط های تاریک و درون معادن
 • دارای نرم افزار قدرتمند سه بعدی ویژولایزر برای تفسیر و تحلیل داده های سه بعدی
 • قدرت بی نظیر در تفکیک و طبقه بندی انواع فلزات و خواص الکترو مغناطیسی طلا و نقره
 • تکنولوژی Super سنسور برای تصویربرداری سه بعدی و تشخیص و تفکیک داده های متفاوت
 • قدرت کشف اعماق و حفره ها تا شانزده متر برای فضاهای خالی و 12 متر برای انواع فلزات مختلف
 • قابلیت اندازه گیری و سنجش الکتریکی خاک برای کاوش فضاهای خالی مانند حفره ، غارها و تونل های خاکی و گورهای قدیمی

اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
09101842930

ویژگی های اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور

این اسکنر مجهز به مدار داخلی مگنتومتر برای کشف فلزات متفاوت و دارای آهن است . از این امکان برای بررسی بهتر محیط مورد کاوش استفاده می شود .که قبل از تصویربرداری و اسکن با کمک مگنتومتر محیط مورد جستجو بررسی می شود و برای کشف اهداف فلزی گرانبها ، اهداف آهنی که در نتیجه نهایی دستگاه تاثیرات منفی و اشتباه دارد حذف می گردد .در حالت گراند اسکن نوعی پیمایشگر و سنجیدن داده متفاوت است که پس از بررسی و تفسیر نتایج ، در حافظه دستگاه ذخیر می گردد . با این مود جستجوگران پس از تصویربرداری و اسکن سه بعدی از محیط برای بررسی بیشتر دیتای متفاوت را ذخیره می کند ،

 

فلزیاب Okm Rover c4

و پس از ارزیابی موفق به کشف جنس فلز و عمق دفینه ها خواهند شد .با مود فایندر با کمک امواج الکترو مخناطیس دستگاه برای کشف فضاهای توخالی تا شانزده متر قادر به جستجو است. همچنین در هر بار اسکن و تصویربرداری از محیط میتوان تا چهارصد متر مربع را بدون تغییر مکان و جابجایی دستگاه اسکن سه بعدی کرد و به تحلیل نتایج پرداخت .

انتقال و ترانسفر اطلاعات اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور

برای تجزیه و تحلیل داده های ثبت شده اطلاعات مموری دستگاه به سادگی قابل انتقال و ترانسفر است . تا بتوان پس از بررسی نوع فلز و عمق مکان و مختصات آن را کشف نمود . همچنین با کمک سوپرسنسور و خواص الکترومغناطیس فلزات کاره تفکیک و تشخیص و طبقه بندی فلزات آهنی و دسته غیر آهنی ساده شده.و اطلاعات کسب شده به طور رئال تایم و همزمان در رایانه مورد پردازش قرار گرفته و نتیجه آن ارائه می شود .

نتیجه گیری اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور

در حالت کلی ، شرکت او کا ام همانند دیگر زمینه ها ، در حوزه نقطه زنی نیز به نحو عالی ای عمل کرده است . در دنیای فلزیابی نیز رقابت در تولید دستگاه بسیار زیاد است . نمی توان مشخص کرد بهترین شرکت فلزیابی در این قاره کدام است .زیرا هر شرکت در زمینه خاصی بهتر عمل می کند . ولی قطعا محصولات فلزیاب OKM او کا ام نیز مانند گرت جزو بهترین ها می باشد . به طور مثال ، همانطور که اشاره شد ، در حوزه فلزیاب های دستی و پین پوینتر ها ، محصولات شرکت نوکتا بی نظیر می باشد .توی نقطه زنی در کوهستان ها نیز همچنین . هر شرکتی ویژگی های خاص خودش را دارا می باشد . بنابراین فرد در زمان خرید باید به نکته توجه داشته باشد که جهت چه کاری می خواهد از آن بهره بگیرد . خرید یک فلزیاب خارجی به تحقیقات زیادی احتیاج دارد .

اسکنر فلزیاب Okm Rover c4 روور سی فور09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
09101842930

سخن پایانی

پیشنهاد شرکت ما این است که پیش از خرید یک دستگاه گنج یاب ، خصوصا مادامی که هدفتان این است که دستگاهی با کیفیت و گران قیمت تهیه فرمایید ، میزان تحقیق مورد کافی را حتما انجام داده و دانش مورد نیاز را به دست بیاورید و سپس اقدام به خریداری آن کنید .
مشاوران ارشد شرکت  در این زمینه آماده مشاوره رایگان به صورت حضوری تلفنی و مجازی به شما متقاضیان گرامی جهت تهیه انواع گنج یاب ، طلایاب و فلزیاب می باشند .

 

فلزیاب Okm Rover c4

شرکت زرشناسان بهترین و موثرترین دستگاه ها را از میان برند ها و تکنولوژی های طلایاب موجود در بازار برای رسیدن به شما برای رسیدن به مقصود اصلی خودتان معرفی می نمایند و همچنین زمین مناسب برای آزمایش دستگاه در اختیار خریدار می گذارد تا خریدار به دست خود هم در زمین و هم در عمق سیستم دستگاه طلایاب مورد نظر را آزمایش کند و همچنین با کارایی آن آشنا گردد . در کنار آن گارانتی 5 ساله نیز پشتیبانی می شود .

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری

میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

اینستاگرام

تلگرام

دیجی کالا

معرفی نمایندگی خرید و فروش فلزیاب

بربهترین گنجیاب و نقطه زن در ایران

ای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه باخرید فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را

مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *